Tradiční čínská medicína

Přípravky tradiční čínské medicíny jsou bylinné směsi, jejichž složení vznikalo po staletí na základě dlouholetých zkušeností čínských lékařů. Jejich účinek je již dlouho znám a prověřen. Často se tyto bylinné směsi v tabletách mezi sebou kombinují, aby se dosáhlo lepšího léčebného efektu.

Užívají se obvykle v dávce 4 tablety 3x denně, ale vše záleží na individuálním posouzení Vašeho zdravotního stavu. Všechny tablety a nápoje firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin testovanou.

Ikona tradiční čínské medicíny

%

Zboží skladem

Produkty objednáváme 3x týdně a
po domluvě Vám produkt rádi odložíme
u nás v lékárně

Ikona tradiční čínské medicíny

Sleva

Na každé 5. zakoupené balení poskytujeme slevu
ve výši 150,- Kč

Ikona tradiční čínské medicíny

Druhů produktů

Máme všechny druhy produktů
a pravidelně je rozšiřujeme o novinky

Správné užívání

Tablety se obvykle užívají v dávce 4 tablety 3xdenně, u dětí se poté řídíme věkem, a sice 1 rok 1 tableta 3xdenně. Dávkování lze však přizpůsobit stavu a intenzitě potíží pacienta, obzváště u akutních stavů jako jsou chřipky, vizózy, bolestivé stavy apod.

Tablety se užívají nejlépe na lačno, a to minimálně 15 minut před jídlem, nebo 30 minut po jídle. Vždy se zapíjejí vlažnou vodou, nelépe bez bublinek, nechlorovanou.
Doporučené dávkování nápojů jsou 4 odměrky 1x denně, nejlépe po ránu, místo čaje či kávy k snídani. Děti do 12 let užívají poloviční dávku.

Příprava nápoje je jednoduchá. Denní dávku zalijeme 200 ml horké vody a pečlivě rozmícháme.

Testováno