Obsah košíku:
0 ks zboží
za 0,00 Kč

24-lekarna.cz » BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN

Výrobce - BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN



Aspirin 500mg por.tbl.obd.20x500mg

101,00 Kč s DPH
balení

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou.…

skladem Kód: 188202

Aspirin 500mg por.tbl.obd.8x500mg

47,00 Kč s DPH
balení

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou.…

skladem Kód: 188200