Obsah košíku:
0 ks zboží
za 0,00 Kč

24-lekarna.cz » Články » Hubnutí s Obesimedem

Hubnutí s Obesimedem


Kila navíc způsobují u žen řadu zdravotních problémů. Jsou to např. hormonální poruchy a tím komplikace při otěhotnění, těhotenství a porodu, ale i pokles dělohy a inkontinence. Nadváha a obezita jsou výsledkem dlouhodobé energetické nerovnováhy mezi příjmem a výdejem energie. Nespotřebovaná energie přijatá potravou, se ukládá ve formě tuku. O tom, zda máme hlad či chuť, se rozhoduje v našem mozku. Jedním z podnětů k příjmu potravy je prázdný žaludek – teprve při dostatečném naplnění vyšle signály sytosti, tedy že další jídlo už není nezbytné.


obesimed forteJak ale obelstít žaludek, potažmo i mozek, abychom dosáhli pocitu nasycení s menší porcí jídla? Vědci dlouho hledají pomoc a shodují se na tom, že ideální lék proti obezitě by měl navozovat pocit sytosti. Při vývoji těchto léků je trend přecházet od přírodní vlákniny k účinnějším upraveným polysacharidům. Obesimed® Forte je výsledkem technologicky vysoce náročného patentovaného postupu výroby a svými vlastnostmi požadavek ideálního léku na hubnutí naplňuje.

Obesimed® Forte je unikátní tím, že v sobě spojuje kombinaci dvou vlastností, které umožňují navození a dlouhodobé udržení pocitu sytosti: vysoké absorpce a velmi vysoké viskozity. Obsahuje patentovanou směs polysacharidů Omtec®19 a Omtec® X, které vzájemně násobí své účinky. 

Kapsle Obesimed® Forte, zapitá dostatečným množstvím tekutiny, v žaludku až stonásobně zvětší svůj objem a vytvoří vysoce viskózní gelovou matrici, která se smísí se s jídlem. Tím je dosaženo pocitu sytosti při daleko menší porci jídla než obvykle. Navíc díky velmi vysoké viskozitě dochází k zpomalení vyprazdňování žaludečního obsahu dále do dvanáctníku, a tím prodloužení pocitu sytosti až na 4 hodiny.

Dalším zdravotním přínosem je zpomalení vstřebávání cukrů, zabránění prudkým výkyvům glykemie (koncentrace cukru v krvi), a také snížení krevních tuků. Pro trávení je prospěšná i podpora potřebných mikroorganizmů (takzvaný prebiotický účinek). Polysacharidy se nevstřebávají a nepronikají ze střeva do těla, proto Obesimed® Forte negativně neovlivňuje metabolické procesy a také nereaguje s léčivy či jinými molekulami v organismu.